Kanistry metalowe

Potrzebujesz pojemnika, w którym możliwe będzie przewożenie czy magazynowanie paliwa i innych substancji? W naszej ofercie prezentujemy kanistry metalowe, które dostępne są w różnych pojemnościach np. 5, 10 czy 20 litrów. To wysokiej jakości kanistry metalowe wykonane z mocnych tworzyw, które gwarantują trwałość, wytrzymałość i solidność. Wiele modeli wyposażonych jest w lejek, jeśli jednak wybrany przez nas model go nie posiada, można bez problemu dokupić go w naszej firmie. Jesteśmy producentem kanistrów metalowych iplastikowych. Wybierając nasze produkty, można mieć pewność zakupu polskich kanistrów, które zostały wyprodukowane z należytą starannością. Kanistry metalowe przydadzą się w wielu garażach, firmach, na działkach i gospodarstwach rolnych. Ich wyprofilowane rączki, które stanowią całość z pojemnikiem, sprawią, że przenoszenie i magazynowanie będzie naprawdę proste. Oferujemy jedynie solidne polskie produkty, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty.

Kanistry metalowe 20l

Magazynowanie i przewożenie benzyny czy innych paliw wymaga posiadania pojemników, które zapewnią bezpieczeństwo....

Kanistry metalowe 10l

Kanistry metalowe to przydatne akcesoria, które sprawdzą się w wielu gospodarstwach domowych, rolnych czy firmach....

Kanistry metalowe 5l

Wiele gospodarstw domowych czy firmowych potrzebuje przewozić bądź przechowywać różne substancje przydatne do...

Aktywne filtry

Kanistry metalowe - gdzie znajdą zastosowanie?

Kanistry metalowe to pojemniki, dzięki którym w bezpieczny sposób można przechowywać czy przewozić płyny np. wodę i substancje ropopochodne jak benzyna. Takie kanistry metalowe szczególnie przydają się w gospodarstwach domowych, gdzie służą do przechowywania benzyny, która jest konieczna do działania wielu urządzeń jak kosy spalinowe, piły czy kosiarki. Kanister metalowy przyda się też posiadaczom skuterów czy quadów, a także rolnikom. Wiele osób użytkuje je też w firmach budowlanych, na działkach, kempingu czy terenach rekreacyjnych. Już niewielki kanister o pojemności 5 litrów może okazać się bardzo pomocny. Nasze kanistry metalowe na paliwo są doskonałą opcją dla osób, które wybierają się w podróż i chcą mieć zapas paliwa. Dzięki kanistrom można zrobić naprawdę wiele rzeczy, gdyż są szczelne, wytrzymałe i bardzo pomocne w wielu pracach.

Metalowe kanistry na paliwo - co mamy w ofercie?

Szeroka oferta naszego sklepu sprawia, że klienci mogą wybierać spośród wielu kanistrów metalowych o różnych pojemnościach. Są to tradycyjne zielone kanistry, które posłużą do przewożenia wielu substancji, zapobiegając ich wylewaniu się czy odparowywaniu. Spójrzmy na model KARMEN036. Jest to kanister metalowy na paliwo i inne substancje ropopochodne o pojemności 20 litrów. Wyposażony jest w solidną rączkę, która zapewni wygodę i umożliwi mocne trzymanie kanistra w bezpiecznej pozycji podczas przenoszenia. Wysokiej klasy metal użyty do jego produkcji gwarantuje wytrzymałość całej konstrukcji oraz odporność na działanie wysokich temperatur i wiele czynników mechanicznych. Rekomendujemy też wybór modelu KARMEN032, który również został wykonany z metalu. W zestawie znajdziemy dopinany lejek z plastikową końcówką i uszczelkę wykonaną z wysokiej jakości gumy odpornej na destrukcyjne działanie paliwa czy olejów. To kanister o pojemności 20 litrów bardzo mocny i wytrzymały. Zachęcamy, aby wybierać nasze metalowe kanistry na paliwo - gwarantujemy zadowolenie z ich jakości!