Kanistry metalowe 5l

Wiele gospodarstw domowych czy firmowych potrzebuje przewozić bądź przechowywać różne substancje przydatne do działania maszyn, urządzeń czy pojazdów. Przydatne mogą być kanistry metalowe 5 l, czyli pojemniki o niewielkiej pojemności. Mamy je w naszym sklepie Anwicar. Jako producent i dystrybutor kanistrów metalowych o różnych pojemnościach dbamy o to, aby oferować pojemniki najwyższej jakości, dlatego produkujemy je z trwałych tworzyw odpornych na działanie czynników atmosferycznych, wysokich temperatur czy uszkodzeń mechanicznych. Dzięki nim możliwe będzie bezpieczne przenoszenie i magazynowanie cieczy np. oleju, ropy, benzyny czy wody. Taki kanister metalowy 5 l pozwoli mieć zawsze pod ręką potrzebne paliwo czy inne substancje konieczne do działania kosy spalinowej, piły, kosiarki, samochodu i wielu innych. Jeśli szukasz zbiorników o większych pojemnościach, zerknij na nasze kanistry metalowe 10 i 20 litrów, dzięki którym przewieziesz jeszcze więcej potrzebnego oleju czy paliwa.

Aktywne filtry

Kanister metalowy 5 l - czym się wyróżnia?

Nasze kanistry metalowe 5 l są to opakowania na różne substancje o niewielkiej pojemności. Kompaktowe wymiary opakowania pozwolą na magazynowanie różnych cieczy, a wszystko po to, aby mieć pewność, że możemy w każdej chwili przystąpić do wykonywania konkretnych prac przy użyciu maszyn np. kosiarki czy piły. Coraz więcej osób przekonuje się, jak przydatne są kanistry o niewielkich pojemnościach. Przydadzą się na działce, w ogrodzie, w warsztatach samochodowych, gospodarstwach domowych czy rolnych, a także w wielu firmach. Ich funkcjonalność, kompaktowe rozmiary i bezpieczeństwo, jakie zapewniają, są nieocenione. Nasze kanistry metalowe 5 l są skonstruowane tak, aby dawać możliwość szybkiego opróżnienia kanistra w kilkanaście sekund. Warto wiedzieć, że wybierając nasze produkty, stawiasz na polskie kanistry wysokiej klasy. Oprócz nich oferujemy też wiele artykułów ogrodowych czy motoryzacyjnych.

Metalowy kanister 5 l - jaki model wybrać?

Jako producent kanistrów metalowych i plastikowych dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć pojemniki odporne na działanie czynników drażniących, które mogą doprowadzić do zniszczenia i szybkiego zużycia kanistrów. Wybieramy tworzywa gwarantujące wytrzymałość i trwałość oraz odporność na działanie korozji. Zachęcamy, aby zerknąć na metalowy kanister 5 l model KARMEN039. Sprawdzi się w przechowywaniu i przewożeniu płynów ropopochodnych np. oleju i paliwa. Jest trwały, odporny i wytrzymały. Wyprofilowana rączka, która jest wbudowana w kanister, pozwala na wygodne przenoszenie. Model ten to wysokość 26 cm, szerokość 10,5 cm oraz głębokość 24,5 cm. W naszym sklepie mamy dla klientów lejki metalowe z uszczelką o długości 17 cm, które pasują do wszystkich naszych metalowych kanistrów. Są one przydatne w dozowaniu, gdyż zapobiegają przypadkowemu rozlaniu się paliwa w czasie napełniania zbiorników. Polecamy również kanister 186, który dodatkowo wyposażony jest w uszczelkę, dzięki czemu gwarantuje maksymalną szczelność.