Kanistry metalowe 20l

Magazynowanie i przewożenie benzyny czy innych paliw wymaga posiadania pojemników, które zapewnią bezpieczeństwo. Polecamy kanistry metalowe 20 l, które produkujemy w naszej firmie Anwicar. Każdy z nas szukając kanistra, zwraca uwagę na jego jakość, powinien on posiadać grube ścianki, być odporny na uszkodzenia, szczelny i przede wszystkim bezpieczny i wygodny w użytkowaniu. Wszystkie nasze kanistry metalowe 20 l to produkty, które wyróżniają się wysokiej klasy materiałem użytym do produkcji, stąd pewność ich niezawodności. Znajdą zastosowanie w domach, gospodarstwach rolnych, firmach, na kempingu czy działce. Są przydatne zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy przechować bądź przewieźć produkty ropopochodne czy wodę. Nasze kanistry metalowe 20 l to produkty, które są cenione za wysoką jakość. Jako producent stale dbamy o to, aby były wykonane solidnie, dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze produkty zadowolą wszystkich klientów.

Aktywne filtry

Kanister metalowy na paliwo 20 l - czym się wyróżniają nasze produkty?

Kanistry wykonane z metalu są idealnym miejscem do przechowywania ropy, benzyny i oleju. Charakteryzują się szczelnością i wytrzymałością. Wszystkie nasze kanistry metalowe 20 l są odporne na działanie korozji, niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz uszkodzeń mechanicznych. Należy wiedzieć, że kanistry wykonane z metalu są cenione za dużą lepszą wytrzymałość niż kanistry plastikowe, choć te również produkowane są z wyjątkowo mocnych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Pojemność to aż 20 litrów, dlatego z powodzeniem będzie można przewozić w nich spore ilości ropy, benzyny, oleju czy wody. Pozwolą zasilić kosiarkę, piłę czy kosę spalinową, a także auto, quada czy skuter. Przydają się w firmach, jak i na użytek prywatny. Szczególnie cenią je warsztaty samochodowe, firmy świadczące usługi pomocy drogowej, a także serwisy urządzeń spalinowych. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu miejsc bez wysokiej jakości kanistrów metalowych na paliwo 20 l. Nasze odpowiedzą na najbardziej wymagające potrzeby tak, jak inne nasze produkty np. gaśnice samochodowe czy linki holownicze.

Kanister metalowy 20 l z lejkiem - wygoda dozowania substancji

Kanistry metalowe 20 l z lejkiem to produkty o dużej pojemności, dzięki którym bezpiecznie będzie można przewozić czy magazynować różne substancje ciekłe. Wyposażenie ich w lejek znacznie poprawia komfort użytkowania, czyli dozowania cieczy np. ropy, benzyny czy oleju. Spójrzmy na model KARMEN032. To bardzo wygodny w użytkowaniu pojemnik na płyny ropopochodne. Jest trwały, dlatego nie ma ryzyka uszkodzenia przez wysoką temperaturę czy czynniki mechaniczne. Wyposażony jest w wygodny lejek z plastikową końcówką i uszczelką wykonaną z gumy najwyższej jakości. Wygodna rączka pozwala na przenoszenie go w dowolne miejsca. W ofercie na klientów czeka też wygodny lejek dopinany do kanistra metalowego z uszczelką. Wszystkie prezentowane w naszej ofercie kanistry metalowe 20 l to solidne polskie produkty tworzone z dbałością o każdy szczegół.