Gaśnice samochodowe 6kg

Ekonomiczne gaśnice o dużej skuteczności działania cieszą się sporym zainteresowaniem. Przedstawiamy gaśnice 6 kg, które nadają się do stosowania na dużych powierzchniach. Są w stanie zapewnić skuteczne zabezpieczenie dla powierzchni użytkowych o dużym metrażu np. hal produkcyjnych czy magazynów. To zabezpieczenie przed pożarami cieczy, gazów palnych i ciał stałych. Najczęściej ustawia się je w miejscach łatwo dostępnych, wszędzie tam, gdzie istnieje duże zagrożenie wystąpienia pożarów np. przy wyjściach, na klatkach schodowych, a także w pobliżu maszyn i przedmiotów łatwopalnych. Gaśnice 6 kg to spora ilość proszku, który stanowi doskonałe zabezpieczenie przeciwpożarowe. Wszystkie nasze gaśnice zostały wyprodukowane z wysokiej klasy materiałów, dlatego wyróżniają się skutecznością działania i odpornością na uszkodzenia. Są ekonomiczne, a ich kształt pozwala na łatwy i szybki chwyt w celu ugaszenia pożaru.

Aktywne filtry

Gaśnica 6 kg proszkowa - gdzie znajdzie zastosowanie?

Gaśnica 6 kg proszkowa, dzięki swojej dużej pojemności jest w stanie zapewnić jak najlepszą ochronę przeciwpożarową. To ochrona klasy ABC, co oznacza, że gaśnica nadaje się do gaszenia pożarów cieczy, ciał stałych i gazów palnych. Gaśnica 6 kg ABC jest produktem, który poradzi sobie też z pożarem urządzeń elektrycznych pod napięciem do 1000 V. Jej zastosowanie szczególnie poleca się do zabezpieczenia przeciwpożarowego warsztatów, podziemnych wyrobisk górniczych, magazynów, hal produkcyjnych, zakładów energetycznych i chemicznych. W naszej ofercie na klientów czekają gaśnice 6 kg proszkowe w zestawie z samoprzylepną naklejką informującą, czy z metalowym uchwytem, dzięki któremu możliwe jest szybkie zamontowanie gaśnicy na ścianie. Każda z nich jest prosta i intuicyjna w obsłudze, dodatkowo wyposażona w czytelną instrukcję obsługi. Dzięki temu każdy poradzi sobie z jej obsługą nawet w przypadku nagłego pożaru.

Gaśnica 6 kg z uchwytem - funkcjonalna i ekonomiczna

Gaśnice 6 kg to produkty, które dziękuje skuteczności działania, cieszą się sporym zainteresowaniem klientów. Polecamy, aby zapoznać się z gaśnicą 6 kg z uchwytem. To produkt zdolny do gaszenia pożarów typu ABC. Jej wersja "energetyczna", po dopuszczeniu przez Instytut Energetyki może gasić pożary urządzeń elektrycznych pod napięciem do 123 kV. Działa w czasie 15 sekund. Ciśnienie robocze wynosi 16 barów w temperaturze 20 stopni Celsjusza. Gaśnica ta może być stosowana w temperaturach od -30 stopni do 60 stopni Celsjusza. Oczywiście w ofercie mamy też inne produkty. Wszystkie z nich są wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Są łatwe i skuteczne w obsłudze i działaniu. Istnieje możliwość ich wielokrotnego napełniania, dodatkowo są ekonomiczne w utrzymaniu i obsłudze serwisowej. Proponujemy, aby zapoznać się ze wszystkimi przygotowanymi przez nas gaśnicami 6 kg, a także innymi akcesoriami motoryzacyjnymi - wszystko w atrakcyjnych cenach. W naszym sklepie posiadamy też gaśnice o pojemności 4 kg i 1 kg idealne do samochodu.