Kanistry metalowe 10l

Kanistry metalowe to przydatne akcesoria, które sprawdzą się w wielu gospodarstwach domowych, rolnych czy firmach. Wysokiej klasy metal wykorzystany do ich produkcji pozwala tworzyć niezawodne kanistry, które umożliwią bezpieczne przechowywanie różnych substancji. Wszystkie prezentowane w tej ofercie kanistry metalowe 10 l to produkty szczelne, wytrzymałe i wykonane solidnie, dlatego bez obaw można przechowywać w nich benzynę, ropę, olej czy wodę. Dzięki nim można mieć zawsze pod ręką paliwo czy inne substancje, konieczne podczas wykonywania konkretnych prac naprawczych, ogrodowych itp. Choć nie są tak lekkie, jak kanistry plastikowe, są bardzo wygodne i poręczne, a wszystko przez solidne rączki, które stanowią całość konstrukcji. Dzięki temu przenoszenie nie będzie problemem, nawet w sytuacji napełnienia kanistra pod sam wierzch. Wybierając produkty naszej firmy można mieć pewność zakupu kanistrów prosto od polskiego producenta Anwicar - solidnych i wytrzymałych.

Aktywne filtry

Kanister 10 l metalowy - gdzie znajdzie zastosowanie?

Kanister metalowy 10 l to produkt, który dzięki swojej pojemności może okazać się niezwykle pomocny nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w gospodarstwach rolnych, firmach, wielu warsztatach samochodowych czy zajmujących się naprawami maszyn oraz na działce i na kempingu. To szczególnie pomocny pojemnik, w którym można przewieźć bądź przechowywać benzynę, ropę, olej czy wodę. Dzięki temu w ogrodzie spokojnie uzupełnimy paliwo w kosiarce, pile spalinowej czy kosie, a także zatankujemy auto. Szczególnie wygodne okażą się tu kanistry metalowe 10 l z lejkiem. Jako producent kanistrów dokładamy wszelkich starań, aby były to modele praktyczne w codziennym użytkowaniu, muszą też gwarantować szczelność i bezpieczeństwo przewożonym substancjom. Właśnie dlatego do ich produkcji wykorzystujemy jedynie wysokiej klasy metal, który okazuje się niezawodny nawet w przypadku drażniących czynników mechanicznych czy atmosferycznych. W ofercie mamy też kanistry o pojemności 5 litrów i 20 litrów.

Kanister metalowy 10 l z lejkiem - co oferujemy?

Nasze kanistry metalowe 10 l to niezawodne i bardzo użyteczne pojemniki w zielonych kolorach. Polecamy modele wyposażone w lejek, dzięki któremu dozowanie będzie jeszcze szybsze i dokładniejsze. Jeśli jednak interesuje nas inny produkt w ofercie mamy też lejek metalowy z uszczelką o długości 17 cm, który przeznaczony jest do metalowych kanistrów. Spójrzmy na metalowy kanister 10 l Anwicar model KARMEN031. To bardzo wygodny i trwały w użyciu pojemnik, idealny do przechowywania i magazynowania płynów ropopochodnych np. oleju i paliwa. Kanister posiada wysokość 38 cm, szerokość 13 cm, a głębokość 28,5 cm. Wysokiej klasy metal zastosowany w produkcji jest odporny na zniszczenie wskutek wysokiej temperatury i wielu czynników mechanicznych. Zainwestuj w niego, a przekonasz się, jak dobrze mieć pod ręką wszystko, czego potrzeba do urządzeń spalinowych czy pojazdu. Oferta jest bardzo szeroka, a ceny atrakcyjne.