Wieszaki na medale - strzelectwo

Sukcesy sportowe są powodem do ogromnej dumy. Bez względu na to, w jakiej dyscyplinie zostały odniesione. Każdy posiadany medal czy puchar zasługuje na to, aby go odpowiednio wyeksponować. O ile puchary można ustawić na komodzie czy szafce, medale najlepiej wyglądają w wersji wiszącej. Proponujemy wieszaki na medale ze strzelectwa, na których bez trudu powiesisz wiele medali. Taki wieszak to szansa na uporządkowanie medali i ich wyeksponowanie. Oferowane w naszym sklepie wieszaki to produkty wysokiej jakości, produkowane z dobrze dobranych materiałów, dzięki którym wyróżniają się ogromną trwałością i odpornością na uszkodzenia. Prezentują się wyjątkowo estetycznie w wielu przestrzeniach, bez względu na to, w jakim stylu zostały urządzone, dlatego warto pomyśleć o ich zakupie.

Aktywne filtry

Wieszaki na medale strzelectwo - najwyższa jakość

Wieszaki na medale uzyskane w strzelectwie, warto wyróżnić poprzez powieszenie ich na dopasowanym do danej dyscypliny wieszaku. Świetnie sprawdzi się tu model z wizerunkiem sportowca ze strzelbą i napisem USTRZELONE. Każdy taki wieszak produkujemy z wysokiej klasy metalu, który malujemy proszkowo na czarny matowy kolor. Dzięki temu każdy stworzony przez nas wieszak jest wytrzymały na wilgoć, odporny na zadrapania i zarysowania. Dodatkowo nie ma ryzyka powstawania trwałych zabrudzeń oraz odcisków palców na ich powierzchni, gdyż wszelkie zanieczyszczenia można usunąć przy pomocy wilgotnej ściereczki. Na uwagę zasługuje także łatwość montażu wspomnianych wieszaków na medale paintball. W zestawie znajdują się wkręty i dystanse montażowe, dzięki czemu montaż przebiega szybko, sprawnie i prosto. Oprócz wieszaków na modele tworzymy znakomite wieszaki na ubrania czy wieszaki na klucze.

Wieszaki na medale paintball - na prezent

Nasze wieszaki na medale paintballowe czy strzeleckie polecamy osobom, które chcą uporządkować posiadane krążki czy odpowiednio je wyeksponować. Mogą być one doskonałym prezentem dla każdego sportowca na wiele okazji. Zaskoczą swoją formą, gdyż pozwolą na szybkie powieszenie ich w pokoju oraz posegregowanie medali. Co ważne, wykonujemy także wieszaki na indywidualne zamówienie klientów. Jeśli masz pomysł na swój wieszak lub pragniesz, aby był inny niż wszystkie, jedyny w swoim rodzaju, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Jako producent wieszaków jesteśmy w stanie wykonać każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt. Pozwala nam na to ogromne doświadczenie, które posiadamy oraz szeroki park maszynowy, którym dysponujemy.