Gaśnice samochodowe 4kg

Gaśnice są obowiązkowymi elementami wyposażenia wszystkich pojazdów, a także biur, magazynów, garaży, pomieszczeń gospodarczych, hal produkcyjnych czy mieszkań. W tej kategorii prezentujemy gaśnice 4 kg. Znajdą zastosowanie najczęściej przy urządzeniach i przedmiotach o wysoki ryzyka zapłonu, a także przy wejściach do budynków. Wszystkie nasze gaśnice 4 kg są poręczne i skuteczne w działaniu. Ich masa całkowita pozwala na użytkowanie nawet przez kobiety. Większość z prezentowanych w tej ofercie gaśnic 4 kg jest w stanie poradzić sobie z pożarami ABC, czyli ciałami stałymi (drewno, papier, węgiel, tworzywa sztuczne), cieczami (benzyna, parafina, nafta, pak, naftalen) i gazami (metan, butan, propan, wodór, acetylen). W ofercie mamy również kompaktowe gaśnice o pojemności 1 kg oraz większe gaśnice 6 kg. Wszystkie o doskonałej poręczności, łatwości użycia i niezawodności w sytuacji zagrożenia.

Aktywne filtry

Czym się wyróżniają nasze gaśnice proszkowe 4 kg?

Gaśnice proszkowe 4 kg to produkty skuteczne, o długim czasie działania i łatwe w obsłudze. Są doskonałym elementem zabezpieczającym wiele obiektów użyteczności publicznej np. hal przemysłowych, biur, szpitali, magazynów, kopalń, lotnisk, stacji biznesowych, warsztatów i wielu innych. Są również stosowane w transporcie kolejowym i drogowym. Gaśnice ustawia się w miejscach gwarantujących swobodny dostęp w sytuacji wystąpienia pożaru. Wszystkie proponowane u nas gaśnice to produkty ekonomiczne w utrzymaniu i obsłudze serwisowej. Ich konstrukcja umożliwia czasowe przerwanie gaszenia. Istnieje możliwość ich wielokrotnego napełniania, a zbiorniki są pokryte farbami, które wykazują odporność na działanie promieniowania UV. Na każdą proponowaną gaśnicę udzielamy aż 5-letniej gwarancji. Warto wskazać, że wszystkie gaśnice posiadają czytelną instrukcję obsługi. Prostota jej działania umożliwiają użytkowanie gaśnic przez osoby dorosłe nawet bez specjalnego szkolenia.

Gaśnica 4 kg z uchwytem - wygodne rozwiązanie

Oferta naszego sklepu to bardzo szeroki asortyment, dzięki czemu wiemy, że wybór idealnej gaśnicy dopasowanej do potrzeb nie będzie problemem. Polecamy gaśnicę 4 kg z uchwytem. Idealnie sprawdzi się do zabezpieczenia przeciwpożarowego aut, magazynów, warsztatów czy hal przemysłowych. Gasi pożary z grup ABC, czyli ciała stałe, gazy, ciecze palne oraz urządzenia elektryczne pod napięciem do 1000 V. W zestawie znajdziemy wygodny wieszak do gaśnicy oraz samoprzylepny znak informujący o obecności gaśnicy. Warto wiedzieć, że proponowana przez nas gaśnica 4 kg ma opinię techniczną CSRG w Bytomiu, co stanowi o jej skuteczności i wysokiej jakości. W Anwicar czekają gaśnice w atrakcyjnych cenach, wielu zestawach. Należy wiedzieć, że wiele zagrożeń pożarowych można zgasić w zarodku, a to wszystko dzięki obecności dobrze działającej gaśnicy, która powinna znaleźć się w każdym miejscu, gdzie takie zagrożenie występuje. Rekomendujemy wybór tej o pojemności 4 kg, gdyż pozwoli poradzić sobie z dużą siłą ognia np. w garażach, kotłowniach, warsztatach itd.