Wieszaki na medale - sporty walki

Sporty walki trenowane regularnie mogą stać się ogromną pasją. Podnoszą pewność siebie i sprawiają, że w sytuacji zagrożenia jesteśmy w stanie się obronić. Co ważne, każda sztuka walki trenowana systematycznie, może przynieść wiele sukcesów nagradzanych medalami czy pucharami. O ile puchary można z łatwością postawić na komodzie, gdzie będą prezentować się rewelacyjnie, medale najlepiej eksponować w wersji wiszącej. Nie warto trzymać ich w szufladzie, gdyż na ścianie mogą przypominać o sukcesach, motywując do dalszego działania. Proponujemy wieszaki na medale z judo, karate czy zapasów. Mamy kilka wersji fantastycznych wieszaków, które dzięki temu, że wykonywane są z metalu, dają pewność ogromnej wytrzymałości. Będą idealnym upominkiem dla każdej osoby, która ma na koncie małe czy duże sukcesy w sztukach walki.

Aktywne filtry

Wieszak na medale karate - czym się wyróżniają?

Sporty walki wymagają ogromnej samodyscypliny i wytrwałości w dążeniu do celu. Każdy medal powinien cieszyć podwójnie, dlatego warto zadbać o jego wyjątkową prezentację. Nasze wieszaki wykonujemy z wysokiej klasy metalu, który malujemy proszkowo na czarny matowy kolor. Dzięki temu nie tylko prezentuje się wyjątkowo pięknie, ale również zyskuje odporność na uszkodzenia i powstawanie trwałych zabrudzeń. Taki wieszak, dzięki swojej powierzchni może być przecieramy wilgotną szmatką, w celu wytarcia kurzu, który osadza się na wszystkich przedmiotach. Poza tym nie ma ryzyka powstawania na jego powierzchni odcisków palców. To rewelacyjne rozwiązanie do każdego domu. Oferujemy wiele modeli wieszaków na medale z karate, judo, zapasów i wielu innych. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla osoby, która trenuje sztuki walki, z powodzeniem możesz postawić na nasze wieszaki. To modele, które pozytywnie zaskoczą, a wszystko dlatego, że oferujemy wieszaki z motywującymi, jak i żartobliwymi hasłami. Oprócz wieszaków dla sportowców w Anwicar produkujemy także inne metalowe wieszaki, np. na klucze czyna ubrania.

Wieszak na medale zapasy - stworzymy wieszaki na indywidualne zamówienie

Oferta naszego sklepu jest bardzo szeroka, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli wieszak na medale z zapasów czy innej dyscypliny sztuk walki na indywidualne zamówienie. Wystarczy się z nami skontaktować, a wyprodukujemy wieszak z napisem i rysunkiem według Twojego pomysłu. Zadbamy o to, aby wieszak na medale z judo, karate czy zapasów przynosił wiele radości. Proponujemy także, aby spojrzeć na nasze projekty. Dużą popularnością cieszą się uniwersalne wieszaki z napisem KARATE czy JUDO. Każdy z nich posiada wizerunek sportowca. Jest to wieszak, który od razu poinformuje każdego gościa, co dana osoba trenuje i w czym odnosi sukcesy. Wszystkie nasze wieszaki przez swój minimalistyczny charakter dopasują się do wielu pomieszczeń zarówno w domach, jak i szkołach, w których odbywają się treningi sztuk walki. Można za ich pomocą wyeksponować medale swoje lub swoich podopiecznych. Bez względu na to, ile masz medali, zadbaj o ich wyeksponowanie. Warto się nimi chwalić, motywując w ten sposób siebie i innych do dalszego działania!