Wieszaki na medale - szachy

Gra w szachy jest ogromnym wyzwaniem, szczególnie dla umysłu każdego człowieka. Choć wymaga logicznego myślenia, nie brakuje osób, dla których szachy są ogromną pasją. Co więcej, osiągają w tej dyscyplinie sportu ogromne sukcesy. Puchary można łatwo postawić na szafce, gdzie będą prezentować się rewelacyjnie, jednak w przypadku medali sytuacja może być nieco utrudniona, gdyż najlepiej prezentują się w wersji wiszącej. Proponujemy Ci wieszaki na medale szachisty, które powieszone na ścianie pozwolą na wyeksponowanie medali. Wykonywane są z metalu, niezwykle proste w montażu i idealnie dopasowują się do różnych wnętrz zarówno w stylu loftowym, boho, skandynawskim czy klasycznym. Świetnie sprawdzą się także na prezent urodzinowy, imieninowy czy gwiazdkowy dla osób, które kochają grać w szachy i odnoszą w tym sukcesy. Gwarantujemy, że zaskoczą pozytywnie i sprawią wiele radości!

Aktywne filtry

Wieszaki na medale szachisty - wysoka jakość wykonania

Wieszaki na medale szachisty, które oferujemy w naszym sklepie, produkujemy z wysokiej jakości metalu. Malujemy go proszkowo na matowy czarny kolor, dzięki czemu zyskuje dużą odporność na działanie wilgoci i czynników szkodliwych, czy powstawanie zarysowań. Co ważne, z łatwością utrzymasz je w czystości, gdyż w przypadku jakichkolwiek zabrudzeń czy kurzu można przetrzeć je wilgotną szmatką. Kolejną zaletą naszych wieszaków na medale uzyskane w rozgrywkach szachowych jest ich łatwość montażu. W zestawie z każdym naszym wieszakiem dołączone są wkręty i dystanse montażowe, dzięki którym bez zabrudzeń, kurzu i czasochłonnych prac zamontujesz je na ścianie. Każdy medal, który masz w swoim domu, powinien być jak najlepiej wyeksponowany, gdyż może motywować do dalszego działania, szlifowana umiejętności i podejmowania się nowych wyzwań. Jako producent oferujemy też inne metalowe wieszaki np. na klucze oraz elementy dekoracyjne do domu jak obrazy, które podkreślą styl i indywidualny charakter każdego wnętrza.

Wieszaki na medale szachy - według Twojego pomysłu

Jesteśmy producentem wieszaków na medale szachowe. Każdego dnia oferujemy jak największy wybór rewelacyjnie prezentujących się wieszaków. Jeśli nie znalazłeś niczego, co odpowiada na Twoje oczekiwania, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Stworzymy wieszak na medale według Twojego pomysłu, z wybranym obrazkiem i napisem. Koniecznie spójrz także na nasze gotowe wieszaki, np. model z napisem LUBIĘ WYZWANIA i figurami szachowymi. Gwarantujemy, że doskonale pokaże Twoje osiągnięcia. Wieszaki na medale szachisty wyeksponują sporą ilość posiadanych krążków. Możesz zamontować je w domu, czy w szkole, gdzie odbywają się zajęcia. Wyróżnisz dzięki nim medale trenerów, jak i podopiecznych. To rewelacyjne rozwiązanie, dlatego wyjmij swoje medale z szuflady, niech motywują do dalszego działania! Jeśli szukasz prezentu dla szachisty, nasze wieszaki są także dla Ciebie. Gwarantujemy, że będzie to wyjątkowo oryginalny prezent, zupełnie inny niż wszystkie standardowo wręczane upominki.